Organizacja imprez

Imprezy firmowe w Ustroniu

Zorganizowanie imprezy w Ustroniu jest bardzo dobrym pomysłem, niezależnie od jej tematu przewodniego! W Karczmie Koliba Pod Czarcim Kopytem na gości czekać będzie wiele atrakcji, uzgodnionych z organizatorem wydarzenia. Dodatkiem do każdej z nich będzie czyste, górskie powietrze, które pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie uczestników. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej imprezy oraz pomoc na wszystkich etapach jej przygotowania – od transportu zorganizowanych grup gości, aż do wsparcia w kwestiach związanych z ich zakwaterowaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia programu indywidualnie dobranych atrakcji, dopasowanych na przykład do profilu działalności organizatora podczas imprez firmowych.

Koszt organizacji imprezy w górskim klimacie

Organizacja imprez w Kolibie Pod Czarcim Kopytem każdorazowo jest wyceniana indywidualnie. Koszt wydarzenia najczęściej mieści się w przedziale 50 – 140 zł za każdego uczestnika. Do głównych czynników, branych pod uwagę podczas wyceny należą:
• rodzaj wynajmowanej sali,

• sumaryczna ilość obsługiwanych gości,

• czas trwania imprezy,

• lista planowanych atrakcji.

Wszystkich Klientów, planujących organizację wydarzenia w naszej karczmie prosimy o kontakt telefoniczny. Dzięki bezpośredniej rozmowie będziemy w stanie dokładnie dopasować oprawę imprezy do Państwa oczekiwań oraz przeprowadzić niezbędne negocjacje, skutkujące ustaleniem warunków, odpowiadających potrzebom i możliwościom obydwu stron. Szanując różnorodne nawyki finansowe Klientów oferujemy możliwość rozliczenia się w dowolnej formie: gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie