Nasze sale

Sale weselne w Beskidach


Sale Koliby Pod Czarcim Kopytem


Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy przestronne sale oraz letni ogród. Koliba Pod Czarcim Kopytem to doskonałe miejsce do zorganizowania wesela z noclegiem w Ustroniu, konferencji lub imprezy firmowej.
Sala „Kominkowa” to ponad 200 letnie pomieszczenie, które pomieści około 30 osób. Mieści się w nim palenisko, gdzie można własnoręcznie przygotować specjalność naszego pensjonatu – pstrąga na patyku.
Sala „Pysk Diabła” to klimatyczne pomieszczenie z paleniskiem w kształcie głowy diabła. Pomieści 50 osób.


Sala „Podziemna Grota” to doskonale miejsca do zorganizowania różnego rodzaju imprezy okolicznościowej. Sala weselna w Ustroniu pomieści 100 osób. Sprawdzi się również jako miejsce do konferencji oraz imprezy firmowej.


Letni ogród „Słodka Dziurka” to propozycja dla osób lubiących smacznie zjeść na łonie natury i odpocząć na leżakach.


Organizacja imprez od 50.00 zł do 140.00 zł za osobę. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Gości, dlatego wszystkie podane ceny podlegają negocjacjom.
Gospodarz koliby może pomóc w organizacji transportu dla grup zorganizowanych z hoteli i domów wczasowych.


Grota pod ziemią jest klimatyzowana.
OFERTA SPECJALNA AMFITEATR - ORGANIZACJA IMPREZ
 "Koliba pod Czarcim Kopytem" zapewnia miejsce na imprezy plenerowe. Amfiteatr mieści do 500 osób. Gospodarz proponuje pieczenie prosiaka, "czarcie" smakołyki i napitki, zapewnia regionalną oprawę całości. Oferuje pełne zaplecze gastronomiczne.


Właściciel "Koliby pod Czarcim Kopytem" proponuje by organizatorzy imprez, korzystali z usług telefonicznych. Na stronie kontaktowej poddany jest dostępny numer. Zapraszamy do negocjacji, gdyż uważamy, że tylko bezpośrednia rozmowa owocuje w satysfakcjonujące obie strony efekty.
 W "Kolibie pod Czarcim Kopytem" rachunek można regulować: gotówką, kartą płatniczą, przelewem.

Sala I
"KOMINKOWA"
To sala ogniskowa. Wokół paleniska umieszczonego centralnie w ponad 200 letniej izbie, wygodnie mieści się około 30 osób. Palenisko służy do...
Sala II
"PYSK DIABŁA"
W drugiej sali ogień płonie w diabelskim pysku, tutaj przy stołach na ławach zmieści się około 50 osób. Można w niej zamówić wszystkie serwowane...
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Oprócz pyska ma też diabeł... zadek, aby go jednak zobaczyć, należy zstąpić pod ziemię do najniżej położonej sali, oświetlonej ogniem z "czarciego"...
Letni ogród
"Słodka dziurka"
"Słodka dziurka" to propozycja dla łasuchów i amatorów wypoczynku na łonie natury.Oferujemy zimne napoje, wyśmienite lody o różnych smakach i...

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie