Cover Image

Romantyczna kolacja w… góralskiej karczmie? Sprawdź, dlaczego warto!

Romantyczne wieczory podtrzymują emocje w związku. Para długo je wspomina, zbliża się do siebie i celebruje wspólny czas. Dzięki nastrojowej muzyce, delikatnemu oświetleniu i atmosferze miejsca można spędzić niezapomniane chwile. A jeśli do tego skosztujecie wspaniałych, starannie przygotowanych dań, przeżyjecie wspaniały wieczór!

Wyjątkowe dnia z góralską nutą

Górskie miejscowości to magiczne miejsca. Zapewniają wiele cudownych wrażeń, które warto dzielić we dwoje. Malownicze krajobrazy, klimatyczne wnętrza i pyszne potrawy zapewnią niepowtarzalną atmosferę. Wyśmienite, regionalne dania, które są podane w niezwykle elegancki sposób, sprawią, że będziecie zachwyceni. Wyborne kompozycje zachwycą każdego smakosza. Delikatna przystawka oraz zupa pełna lokalnego smaku i aromatu będą sprzyjać romantycznej atmosferze. Dania główne, a więc potrawy z drobiu, ryb, wołowiny, wieprzowiny lub dziczyzny to idealne podsumowanie wieczoru. Lampka wina lub szampana dopełni wieczoru. Warto również wybrać słodkie zakończenie, w postaci lodów lub rozpływającego się w ustach ciasta.

Nasza restauracja z klimatem w Ustroniu to idealne miejsce na romantyczną randkę. W sali kominkowej towarzyszyć Wam będzie blask ognia, który dodatkowo rozgrzeje zakochane serca.

Atmosfera miejsca – góralski styl

Przytulne wnętrze rozjarzone światłem świec i blaskiem kominka to idealne miejsce na romantyczny wieczór. Wyjątkowa aranżacja, odrobina tajemniczości i ciepło żywego ognia tworzą niezapomnianą atmosferę. Niesamowite wnętrza, tworzone pod wpływem góralskiego stylu sprawiają, że wieczór we dwoje staje się jednocześnie sposobem na obcowanie z góralską sztuką, stworzoną przez lata przez lokalnych rzemieślników. By spędzić cudowny czas, nie trzeba nic więcej!

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie