Cover Image

Weekend integracyjny w Beskidzie Śląskim

Wyjazdy integracyjne to idealny sposób na zbudowanie silnego zespołu, który wspólnie będzie pracował dla dobra firmy. Spotkanie się ze współpracownikami w luźnej i spokojnej atmosferze, na neutralnym gruncie, powoduje, że znacznie łatwiej nawiązać przyjaźnie i poprawić relacje między ludźmi. Nie każda firma może pozwolić sobie na długie i odległe wyjazdy. Jednak już organizacja weekendowego wypadu w góry może przynieść oczekiwany rezultat. Wśród wielu popularnych destynacji, jedną z najczęściej wybieranych jest Beskid Śląski. Wynika to zarówno z walorów przyrody czekającej tam na nas, jak również z bardzo dobrego zaplecza turystycznego. Idealnym miejscem na spędzenie weekendu ze współpracownikami jest Ustroń.

Miejsce noclegowe i atrakcje turystyczne

Podstawową kwestią w trakcie organizacji wyjazdu integracyjnego jest wybór odpowiedniego miejsca na nocleg. Dobrze sprawdzą się pensjonaty połączone z lokalem restauracyjnym, w którym będzie można zamówić wyżywienie dla całej grupy.  Następnie warto ustalić atrakcje, czekające na uczestników wyjazdu. W zależności od tego czy wyjazd wypada w porze ciepłej, czy zimą można postawić na wspinaczkę i zdobywanie kolejnych szczytów Beskidu Śląskiego lub – w przypadku zimy na szusowanie na nartach lub snowboardzie. W okolicach Ustronia znajduje się również park linowy, który może okazać się niebywałą atrakcją!

Impreza integracyjna

Jeden wieczór warto poświęcić na zorganizowanie imprezy firmowej. Wspólne tańce i popijanie drinków, na pewno zjednoczą grupę. Warto wcześniej zarezerwować w tym celu odpowiednią restauracją. Bardzo dobrym zapleczem może pochwalić się Koliba pod Czarcim Kopytem, znajdziemy tam trzy różne sale. Każda z nich posiada swój niepowtarzalny klimat i styl. Wybór odpowiedniej zależy od ilości osób, które będą uczestniczyły w imprezie. Restauracja może poszczycić się również doskonałym menu, które zadowoli nawet największych smakoszy i łasuchów. Wieczór w tej pięknej, pełnej tajemnic karczmie góralskiej w Ustroniu z pewnością pozostanie na długo w pamięci naszych pracowników.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie