Cover Image

Jakie smakołyki czekają na dzieci podczas wizyty w Kolibie pod Czarcim Kopytkiem?

Przygotowanie dań, które posmakują dzieciom to często nie lada wyzwanie. Maluchy bywają niejadkami i najlepiej na śniadanie, obiad i kolację zajadałyby się słodyczami. Najmłodsi rzadko sięgają po oryginalne połączenia smakowe, a jeśli mają możliwość wyboru, wybierają potrawy, które już znają. Duże znaczenie ma też sam sposób podania im posiłku. Jeżeli dania są estetycznie zaserwowane, maluchy z większym apetytem po nie sięgają. Co przygotowaliśmy dla najmłodszych gości w karczmie Koliba pod Czarcim Kopytem? Oto propozycje dań, które z pewnością przypadną do gustu małym smakoszom.

Jakie dania dla najmłodszych oferuje restauracja Koliba pod Czarcim Kopytem?

Menu karczmy w Ustroniu Koliba pod Czarcim Kopytem jest bardzo różnorodne. Oferujemy szeroki wybór dań tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni góralskiej. Stawiamy na lokalne produkty, dlatego nasze dania są nie tylko smaczne, ale i przede wszystkim pełnowartościowe. W naszym jadłospisie znajdą coś dla siebie zarówno mali miłośnicy mięsa, jak i dzieci, które niechętnie po nie sięgają. Alternatywą dla dań mięsnych mogą być pierogi lub placki ziemniaczane z cukrem. Dzieciom szczególnie polecamy pierogi z jagodami. W ofercie dań nie brakuje też pysznych zup. Pomidorowa z ryżem, rosół z makaronem czy żurek to zaledwie część naszych propozycji.

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy również ofertę specjalną. „Diablikowa strawa” to określenie dla dziecięcych zestawów obiadowych, które składają się z zupy, dania głównego oraz napoju. W jednym z zestawów znaleźć można rosół z makaronem oraz filet z kurczaka serwowany z frytkami i surówką z marchewki. Inny zestaw składa się z zupy pomidorowej z ryżem oraz panierowanego schabu podawanego z frytkami i surówką z białej kapusty. W cenie każdego zestawu jest sok jabłkowy. Doskonałym dopełnieniem obu zestawów obiadowych będzie deser. Najmłodszym szczególnie polecamy lody owocowe. Małym łasuchom możemy też zaproponować pyszne ciasta oraz gorącą czekoladę.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie