Cover Image

Jak zorganizować wyjazd firmowy

Wyjazdy firmowe są nie tylko świetną motywacją dla pracowników, ale przede wszystkim pozwalają zacieśniać więzy międzyludzkie, co spływa na atmosferę i jakość współpracy w firmie. Szczególnie istotne jest to w przypadku dużych korporacji, w których osoby pracujące w różnych działach, czy filiach, mimo że na co dzień prowadzące ze sobą rozmowy telefoniczne lub korespondencję mailową, nigdy nie spotkały się osobiście.

Wybór odpowiedniego miejsca

Na długo przed planowanym wyjazdem trzeba zatroszczyć się o stosowny budżet. Wiedząc, jaką dokładnie kwotą dysponujemy, możemy wybrać miejsce oraz zaplanować atrakcje towarzyszące wyjazdowi. Do wyboru mamy wiele kurortów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wybierając hotel, trzeba mieć na uwadze, że wyjazdy integracyjne często wiążą się ze szkoleniami, dlatego warto wybrać taki, w którym znajdziemy odpowiednio duże sale. Niekoniecznie muszą być to nudne sale konferencyjne. Szkolenie będzie znacznie przyjemniejsze, jeśli zostanie przeprowadzone, np. w pięknej sali z kominkiem. Ważne jest również zorientowanie się, czy na terenie ośrodka lub hotelu można zorganizować imprezę dla pracowników.

Atrakcje i zabawy

Wybierając atrakcje dla pracowników należy szukać takich rozwiązań, aby każdy mógł miło spędzić czas. Dobrze sprawdzają się aktywności, które są nowością dla naszych pracowników. Możliwości jest naprawdę wiele, np. laserowy paintball, kręgle, kurs gotowania, wspólne poszukiwanie skarbów czy konkursy lub tzw. talent show. Nasz wybór powinien być uzależniony przede wszystkim od budżetu, atmosfery panującej w firmie oraz wieku pracowników. Aby dokonać jak najtrafniejszego wyboru, warto poznać preferencje poszczególnych pracowników i wybrać takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje większość z nich.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie