Cover Image

Gdzie smacznie zjeść, aby zregenerować się po zwiedzaniu Ustronia?

Podróż to nie tylko odkrywanie nowych miejsc na mapie, ale i również poznawanie nowych smaków. Lokalne przysmaki nierzadko różnią się od naszej codziennej kuchni, dlatego nie warto przechodzić obok nich obojętnie. W podróży, zamiast klasycznego, polskiego obiadu, dobrze jest spróbować regionalnego dania. Co więcej, po dniu pełnym atrakcji, warto postawić na wartościowy posiłek, by nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami. Gdzie smacznie zjeść w Ustroniu? Jeśli wybierasz się w Beskidy, koniecznie musisz odwiedzić naszą góralską karczmę „Koliba pod Czarcim Kopytem”. Sprawdź, jakie przysmaki możemy Ci zaoferować.

Kuchnia góralska i nie tylko – poznaj smaki naszej karczmy!

Choć karczma „Koliba pod Czarcim Kopytem” specjalizuje się w góralskich smakach, serwujemy o wiele więcej nietypowych wariacji smakowych i przysmaków inspirowanych historią. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy mięs, jak i jarosze. Ci pierwsi mogą skosztować np. kaczki z jabłkami, polędwicy wołowej na pieprzu czy też golonki po beskidzku. Goście naszej karczmy w Ustroniu mają też do wyboru dania z rybami w roli głównej. Wśród nich np. smażony pstrąg czy halibut. Specjalnością naszej kuchni są również placki ziemniaczane z wyrzoskami, kluski śląskie, pierogi oraz świeże sałatki sezonowe.

W chłodniejsze dni polecamy sycące zupy. Żurek, a może diabelska polewka w chlebie? To potrawy, których koniecznie warto spróbować. Pyszności dla siebie znajdą też najmłodsi. W „Kolibie” oferujemy zdrowe i smaczne zestawy dla dzieci. Przykładamy także dużą wagę do estetyki ich podania. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim sezonowa kuchnia. Nasze potrawy przygotowujemy ze świeżych sezonowych warzyw i owoców. Menu w naszej restauracji zmienia się zatem na bieżąco. Będąc w karczmie „Koliba”, zapytaj więc obsługę o dostępność poszczególnych propozycji. Nasi kelnerzy chętnie udzielą odpowiedzi na zadawane pytania i zaproponują dostępne w danym sezonie regionalne pyszności.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie