Cover Image

Czym się kierować przy wyborze restauracji na kolację biznesową?

Kolacja biznesowa to doskonały sposób na integrację pracowników, uczczenie ważnych dla firmy uroczystości lub celebrowanie znaczących kontraktów. Aby zrobić wrażenie na potencjalnych klientach, dobrze jest zorganizować kolację w miejscu, które zagwarantuje gościom niezapomniane doznania smakowe i sprawi, że zadowoleni kontrahenci z pewnością przychylniej spojrzą na warunki umowy. Takie spotkanie to również świetny sposób na podziękowanie pracownikom za wytrwałą pracę oraz docenienie tych, którzy przyczynili się do rozwoju firmy. O tym, gdzie warto zorganizować imprezę firmową i na co zwrócić uwagę przy wyborze właściwego lokalu, przeczytasz w dalszej części artykułu.

Kolacja biznesowa – jak wybrać właściwe miejsce na taką uroczystość?

Jeśli masz w planach organizację kolacji biznesowej, wybierz miejsce, które zaskoczy Twoich gości. Postaw na nieoczywisty klimat lokalu i ciekawe wnętrza, których nie spotyka się na co dzień. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie tego rodzaju uroczystości w naszej restauracji Koliba pod Czarcim Kopytem. Nasze sale wyróżniają niepowtarzalne aranżacje podziemnych, kilkusetletnich grot. Pełno w nich kamiennych dekoracji i rzeźb, których symbolika wiąże się z inspirującymi legendami. Takie miejsce sprawi, że goście przeniosą się do zupełnie innej rzeczywistości. Dużym atutem są także nastrojowo oświetlone wnętrza, w których goście mają zapewnioną prywatność i mogą czuć się swobodnie, korzystając z usług profesjonalnej obsługi.

Poza wystrojem lokalu powinieneś również zwrócić uwagę na jakość serwowanych dań. Warto wybierać restauracje, które oferują nietuzinkowe połączenia smakowe i bazują na regionalnych potrawach. Dzięki temu Twoi goście będą mieli okazje zasmakować się w lokalnych daniach, próbując nowych, nieznanych im dotąd kompozycji. W naszej restauracji znajdziesz dania tradycyjnej kuchni góralskiej oraz specjały przyrządzane wedle receptur pochodzących z XVIII wieku, które z pewnością skradną serca miłośników dobrej kuchni. Co ważne, nasze dania przygotowujmy z wysokiej jakości składników, tak, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie