Cover Image

Czy warto zorganizować wesele w hotelu?

Ślub i wesele to najbardziej uroczyste wydarzenie w życiu młodej pary. Wesele można zorganizować w wielu miejscach, np. w restauracji, domu weselnym, w ogrodzie a nawet na plaży. Jednakże największą popularnością cieszą się wciąż wesele w hotelu. Przyjęcie w hotelu to rozwiązanie wygodne, eleganckie oraz posiadające wiele dodatkowych udogodnień, chociażby możliwość zakwaterowania gości, piękną aranżację sali oraz dekoracji kwiatowej.

Kompleksowe i profesjonale usługi

Największym plusem organizacji wesela w hotelu jest fakt, że oferuje on usługi kompleksowe. Oznacza to, że nie tylko udostępnia on salę weselną, ale również stoły, krzesła, obrusy, serwetki oraz całą, elegancką zastawę. Warto również pamiętać, że w hotelu dostępne są również miejsca noclegowe, często po obniżonej cenie. Organizując wesele w hotelu można również liczyć na świetnych kucharzy oraz wykwalifikowaną obsługę kelnerską. Często można skorzystać również z rady indywidualnego doradcy do spraw organizacji wesel. Ogromną zaletą wesel w hotelach jest także fakt, że personel zadba o czystość, zarówno w trakcie przyjęcia, jak i po jego zakończeniu. Decyzja o wyborze hotelu jako lokalu na wesele pozwala także na zorganizowanie uroczystości w wielu ciekawych miejscach. Można zdecydować się np. na wesele w górach. Zapierające dech w piersiach widoki, na pewno dodadzą uroku całemu wydarzeniu.

Pyszne jedzenie

Obok dobrej muzyki na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć doskonałego jedzenia. W przypadku hoteli, które mają doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, możemy być pewni, że zatrudniają profesjonalnych szefów kuchni. W menu znajdują się zazwyczaj dania obiadowe, przekąski, słodki stół z ciastami oraz kawą oraz wiejski czy śródziemnomorski stół z przekąskami. W większości obiektów istnieje możliwość degustacji potraw weselnych, co pozwala na wybranie dań serwowanych podczas przyjęcia.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie