Cover Image

Czy warto zorganizować wesele w hotelu?

Ślub i wesele to najbardziej uroczyste wydarzenie w życiu młodej pary. Wesele można zorganizować w wielu miejscach, np. w restauracji, domu weselnym, w ogrodzie a nawet na plaży. Jednakże największą popularnością cieszą się wciąż wesele w hotelu. Przyjęcie w hotelu to rozwiązanie wygodne, eleganckie oraz posiadające wiele dodatkowych udogodnień, chociażby możliwość zakwaterowania gości, piękną aranżację sali oraz dekoracji kwiatowej.

Kompleksowe i profesjonale usługi

Największym plusem organizacji wesela w hotelu jest fakt, że oferuje on usługi kompleksowe. Oznacza to, że nie tylko udostępnia on salę, ale również stoły, krzesła, obrusy, serwetki oraz całą, elegancką zastawę. Warto również pamiętać, że w hotelu dostępne są również miejsca noclegowe, często po obniżonej cenie. Organizując wesele w hotelu można również liczyć na świetnych kucharzy oraz wykwalifikowaną obsługę kelnerską. Często można skorzystać również z rady indywidualnego doradcy do spraw organizacji wesel. Ogromną zaletą wesel w hotelach jest także fakt, że personel zadba o czystość, zarówno w trakcie przyjęcia, jak i po jego zakończeniu. Decyzja o wyborze hotelu jako lokalu na wesele pozwala także na zorganizowanie uroczystości w wielu ciekawych miejscach. Można zdecydować się np. na wesele w górach. Zapierające dech w piersiach widoki, na pewno dodadzą uroku całemu wydarzeniu.

Pyszne jedzenie

Obok dobrej muzyki na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć doskonałego jedzenia. W przypadku hoteli, które mają doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, możemy być pewni, że zatrudniają profesjonalnych szefów kuchni. W menu znajdują się zazwyczaj dania obiadowe, przekąski, słodki stół z ciastami oraz kawą oraz wiejski czy śródziemnomorski stół z przekąskami. W większości obiektów istnieje możliwość degustacji potraw weselnych, co pozwala na wybranie dań serwowanych podczas przyjęcia.

Wróć

Nasze sale

Sala I
"KOMINKOWA"
Sala II
"PYSK DIABŁA"
Sala III
"PODZIEMNA GROTA"
Letni ogród
"Słodka dziurka"

Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie